• vasario

    7

    2017
  • 1268
  • 0
Vizualizacijos ir 3D Fotorealistinės vizualizacijos akistata

Vizualizacijos ir 3D Fotorealistinės vizualizacijos akistata

Pramonės perlai

Nuo momento, kai 3D vizualizacijos tapo vertingas turtas, o geriau išsireiškus – varomasis variklis architektūrinio dizaino ir marketingo srityje, daugelis architektų pradėjo ieškoti kūrybinių būdų kaip aplenkti konkurentus.

3D vizualizacija ir kompiuteriniai skaičiavimai yra būtinybė bet kokiame statybos projekte. Nesvarbu ar tai komercinis, gyvenamasis ar multi-milijoninis statybos projektas, architektūrinė 3D vizualizacija tapo pagrindinis elementas konceptualizacijoje ar prezentacijoje. Tikslas yra visada komunikuoti su klientu taip, kad projektą paruošti labiausiai efektyviu ir inovatyviu būdu, taupant laiką, pinigus ir neturėti nesklandumų proceso metu.

Pramonėje dažnai sutinkamas terminas „Vizualizacija“, tačiau aiškiai nenusakoma, kas tai iš tiesų yra – pateikiama subjektyviai, su „pilkomis terpėmis“ ir techniniais niuansais.

Kad viskas būtų aiškiau, nurodysiu keletą bazinių faktų.

Fotorealistinė

Fotorealistinė vizualizacija sudėtingesniais terminais yra kompiuterio sugeneruotas vaizdas, sukurtas atrodyti kuo realistiškiau apšvietimo, tekstūros, šešėlių ir pan. aspektais. Kartu su papildomais elementais, pavyzdžiui, medžiais, žmonėmis ir automobiliais, sukuriamas tiek realus vaizdas, lyg žiūrėtumėte į nuotrauką.

Vizualizacija

Vizualizacija yra tiesiog bendras, konceptualus tūrio vaizdas labiau primenantis brėžinį, kuriame nematysite esminių interjero ar eksterjero detalių. Trumpai tariant tai yra „griaučiai“.

Ko gero didžiausias 3D Fotorealistinės vizualizacijos pranašumas yra tai, jog klientui suteikiamas realus baigto projekto vaizdas kartu su visais dizaino sprendimais ir paliekama ypatingai miniatiūrinė terpė nesusipratimui. Esminis motyvas yra „įspūdžio“ efektas, kuris puikiai nurodo realybę.

©2017 Visos teisės saugomos www.noriuinterjero.lt